BOX перница

599 ден

Box перницата овозможува чувство на мекост и удобност, со 100% памучна надворешност.
Исполнета со полиестерски влакна кој ви нуди удобност при спиењето.
Box перницата е вистински избор за Вас доколку преферирате перници со класичен облик.
Една третина од нашиот живот поминуваме во спиење. Нека вашиот сон биде безгрижен и цврст со висококвалитетната Box перница.

Box перницата може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот.

 

40 на залиха

Дополнителни информации

Димензии

60х60 cm

Состав

Материјал: 100% Памук
Внатрешност: 100% Силиконски полиестерски топчести влакна

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “BOX перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *