-31%

Bubble комплет

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

899 ден1.049 ден

Kомбинација на принтани кругови кои ќе бидат совршено декоративно надополнување во вашата спална соба.
Внатрешноста на сетот е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
Bubble сетот вклучува единечен јорган и една перница или дупли јорган со две перници.
Јорганот и перницата може да се перат во машина на 40°C.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Состав:

Навлака: 100% Полиестер
Внатрешност: 100% Полиестер

1 review for Bubble комплет

  1. Rated 5 out of 5

    Симона (verified owner)

    Добар квалитет, едноставен и елегантен изглед.

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *