-11%

Карбон перница

450 ден 399 ден

Доколку сте во потрага по висока и потврда подлога за вратот и главата, најдоброто решение е карбонската перница.  Навлаката на перницата е изработена од ткаен микрофибер кој во својата конструкција содржи  карбонски влакна кои го намалуваат електрицитетот, овозможуваат порелаксиран сон и  заштитуваат од непријатен мирис и прашина. Навлаката има патент и истата се пери на 40º C .

Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот.

54 на залиха

Дополнителни информации

Димензии 50 x 70cm
Состав:

Навлака : 99% Полиестер , 1% Карбон
Внатрешност: 100% Полиестер

Полнеж:

700грама

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Карбон перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *