Febreze заштитник

400 ден550 ден

Febreze е мека и удобна подлога за спиење со која покрај удобност и заштита на вашиот душек добивате одлична терморегулациона прекривка која истовремино ги елиминира непријатните мириси со помош на технологијата OdorClear од Febreze третманот.
Секој мирис што го мирисате е всушност комплексен мал пакет молекули – поканети или не тие летаат низ вашите простории.
Додека другите третмани ги маскираат мирисите, Febreze третманот директно ја чисти непријатната миризба со помош на технологијата OdorClear – најдобрата формула за отстранување непријатен мирис во последните 18 години.

Clear

Дополнителни информации

Димензии cm
Состав

Навлака: 100% полиестер
Внатрешност: 100% Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Febreze заштитник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *