He & She premium перница

299 ден

Дали барате комбинација од убавина, удобност и квалитет?
Ние Ви ја препорачуваме He & She premium перница. Нејзината навлака е изработена од 100% полиестерски ткаени влакна што и дава поголем волумен и поголема мекост на самата перница.
Нејзиниот изглед го збогатува и украсниот детал на ивицата од навлаката.
Полнежот на перницата е направен од 650 грама топчести полиестерски влакна кои лесно се распоредуваат низ перницата и даваат мека и удобна потпора на вашиот врат и главата.

Навлаката на перницата може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Clear

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “He & She premium перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *