Latex white перница

699 ден

Обезбедете добар сон со новата латекс  перница. Благодарение на блокот од латекс пената, перницата овозможува совршена потпора на главата и вратот без разлика на позицијата на спиење. Истиот е изработен со посебна перфорација кој овозможува непрекинат и континуиран проток на воздух. Се препорачува за оние кои што спијат на грб  или странично. Навлаката има во патент и истата се пери на 40º C.

Достапна димензија: 40х60

Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот.

6 на залиха

Дополнителни информации

Димензии

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Latex white перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *