-50%

Memory Gel перница

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 Рецензии)

1.599 ден 799 ден

Мемори Гел перницата е составена од мемори пена со висока густина и Cooling Гел блок во средината на перницата.
– Мемориската пена Ви овозможува оптимална положба на вратот и ребетот во текот на спиењето при што ги намалува или целосно отстранува болките во вратот што можат да се јават во утринските часови.
Притоа во текот на ноќта сонот е длабок, телото опуштено а утрото се будиме одморени, спокојни и спремни за предизвиците што ги носи денот.
– Cooling Гел делот Ви овозможува идеален баланс помеѓу температурата и притисокот на главата врз перницата, така што потполно се прилагодува на обликот на главата и рамномерно ја распоредува температурата при што не генерира повисока температура, напротив ја одржува рамномерно температурата веднаш штом перницата се прилагоди на контурите од главата.

6 на залиха

Дополнителни информации

Димензии 30 x 50cm

2 reviews for Memory Gel перница

  1. Rated 5 out of 5

    Jasmina Petreska

    Prezadovolna

  2. Rated 5 out of 5

    aleksandar-mihajlovski (verified owner)

    Удобна со одлична потпора

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *