-13%

Парис Класик перница

790 ден 690 ден

Оваа перница  претставува уникатна комбинација од NF и Visco  пружини. Внатрешностa исполнета со пружини од NF и Visco мемори пена овозможува мека и удобна позиција на главата и избегнување на несаканите пoследици на вкочанетост во  вратот. Надворешната “Wavy diamond” навлака ја обезбедува саканата функционалност и комфорт како и потребното смирувачко и релаксирачко дејство врз сетилата. Оваа перница претставува совршен избор за вас и вашите најмили.

Нема на залиха

Дополнителни информации

Димензии 40 x 60cm
Состав

Навлака: 100% Полиестер со уникатен “Wavy diamond” дизајн;
Внатрешност: NF и Visco пружини на средината, обложени со тенок слој од диприл и обвивка составена од мек слој на фибер влакна.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Парис Класик перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *