Перница со Гел пад

699 ден

 

Памучна перница со гел пад. Полнеж со полиестерски топчиња кои што даваат мекост и удобност. Гел Падот овозможува регулирање на температурата и прави баланс помеѓу температурата и притисокот на главата. Гел падот е покриен со мрежа која што ви овозможува уште поголема удобност. Димензија 50х70см.

146 на залиха

Дополнителни информации

Состав

Навлака: 100% Памук + Гел Пад
Внатрешност: 100% Полиестерски топчиња

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Перница со Гел пад”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *