-34%

Polka јорган

1.490 ден 990 ден

Луксузен и удобен јорган кој има елегантен дизајн кој ја разубавува вашата спална соба.
Памукот ја регулира температурата на вашето тело во текот на ноќта а полиестерот е познат по својата издржливост и дава својства на лесно одржување на јорганот.
Печатениот јорган е направен од 50% памук и 50% полиестер и може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направен Polka јорганот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Clear

Дополнителни информации

Тежина N/A
Димензии cm
Димензии

,

Боја

, ,

Состав

Материјал: Навлака: 50% Памук / 50% Полиестер
Внатрешност: 100% Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Polka јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *