Soft Touch заштитник

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

360 ден430 ден

Мека и удобна подлога за спиење со која покрај удобност и заштита на вашиот душек добивате и одлична терморегулација.
Soft Touch заштитникот за душек е изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна. На четирите агли на заштитникот се поставени ластици за полесно прицврстување.
Soft Touch заштитникот за душек може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е изработен Soft Touch заштитникот за душек се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Clear

Дополнителни информации

Димензии cm
Состав

Материјал: 100% полиестер

1 review for Soft Touch заштитник

  1. Rated 5 out of 5

    Todor

    Odlicen produkt

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *