-20%

Супер Комфорт заштитник

Rated 5.00 out of 5 based on 10 customer ratings
(10 Рецензии)

790 ден1.090 ден

Двослоен заштитник кој го продолжува животниот век на вашата јога и дава чувство на удобност и комфор. Мекоста на овој заштитник го прави лежењето на истиот да се чувствува како “лежење на облаци”.

Сите материјали од кои е направен Супер Комфорт заштитникот за душек се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Clear

Дополнителни информации

Димензии cm
Состав

Обвивка: 100% Микрофибер
Внатрешност: 100% Полиестер

10 reviews for Супер Комфорт заштитник

 1. Rated 5 out of 5

  Marija

  super, mnogu sum zadovolna, vredi za tie pari

 2. Rated 5 out of 5

  romeo trifunov

  Profesionalna usluga a dusekot e super za spienje ne poti itn……

 3. Rated 5 out of 5

  romeo trifunov

  Mnogu ubavo i komfortno za spiennje a dostavata profesionalna✴✴✴✴✴

 4. Rated 5 out of 5

  Нина

  Ве молам кажете ми дали овој над-душек помага/ги израмнува нерамнините на основниот душек (од лежење на едно место е по вдлабнат), дали од над-душекот марго имате димензии 160х200 и секако дали доколку супер комфорт не е соодветен, дали марго би помогнал во надминување на гореспоменатиот “проблем“?
  Ви благодарам

 5. Rated 5 out of 5

  Корисник

  Наддушекот е чиста 10ка!.
  Се двоумев дали да го земам затоа што не знаев баш што ќе добијам, да не биде заштитник но не се каам што го купив!
  Прекрасен е доста полн, и се спие прекрасно!
  Го препорачувам да го купите доколку имате постар кревет, зошто стварно вреди!

 6. Rated 5 out of 5

  Симона

  Супер комфорт е совршен за над постар кревет и за оние што сакаат помека подлога за спиење. Совршено се вклопува над секаков кревет и поради ластиците не се изместува во спиење. Дава пријатно чувство на топлина, а тоа го прави особено одличен и за зимскиот период. Задоволна сум. Топло го препорачувам.

 7. Rated 5 out of 5

  😊😋

  Прекрасна мека подлога и заштита за душекот.Одличен е.

 8. Rated 5 out of 5

  Елизабета

  Порачав два единечни и не бев сигурна што ќе добијам,прекрасно и удобно изгледаат,за карактеристиките и одтжувањето ќе споделам искуства,се надевам најпозитивни ,позфрав

 9. Rated 5 out of 5

  miarizova (verified owner)

  Ve molam kazete mi kolku cm. e visok, I dali moze da se izraboti so slednite dimenzii 3 x 2.6 m?

 10. Rated 5 out of 5

  Розе

  Квалитетно, убаво, меко, нежно. Навистина сум задоволна.

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *