-50%

Тами перница

799 ден 399 ден

Дали барате комбинација од убавина, удобност и квалитет?
Ние Ви ја препорачуваме Перницата со ткаен микрофибер. Нејзината навлака е изработена од 100% Полиестерски ткаени влакна што и дава поголем волумен и поголема мекост на самата перница.
Навлаката на перницата има своја препознатливост по нејзинот дизајн на штеповање со прави канали. Исто така нејзиниот изглед го збогатува и украсниот детал на ивицата од навлаката.
Перницата е перлива на 40°C.
Полнежот на перницата е направен од 600 грама топчести полиестерски влакна кои лесно се распоредуваат низ перницата и даваат мека и удобра потпора на вашиот врат и главата.
Сите материјали од кои е направена перницата со ткаен микрофибер се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Нема на залиха

Дополнителни информации

Димензии 50 x 70cm
Состав

Навлака: Ткаен микрофибер
Внатрешност: Топчест микрофибер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Тами перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *