-40%

Uma перница

1.499 ден 899 ден

Ума – перница, уште еден од нашите ергономски модели на перници која што е технички дизајнирана да може индивидуално да се приспособи на Вашата висина и Вашата тежина. Ергономските карактеристики се земаа во предвид при дизајнот на перницата така да има многу прилагодливи елементи. Тоа значи дека главата, вратот и ‘рбетот секогаш ќе бидат во права линија.
Ума перницата е составена различни пени со различни густини, обликот е тајната за успехот на оваа перница. Перфорираниот центар  со мемориска пена на Ума перницата идеално се обликува според контурите на Вашата глава за да Ви даде максимална поддршка и удобност. Страните со “V” и “U” форми се за луѓе со различни ширини на рамената, Перницата е идеална за сите корисници како деца, жени и мажи.
Технологијата на Ума перницата Ви гарантира мирен сон секоја вечер.

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 1 kg
Димензии 40 x 60cm
Состав:

Навлака 100% полиестер
Внатрешност: Мемори пена + HR Сунгер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Uma перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *