Velvet прекривки

1.199 ден1.399 ден

Додадете префинетост и луксуз во вашата спална соба.Микрофибер прекривки со различни дезени дефинитивно ќе бидат совршено декоративно надополнување во вашата соба. Екстра меки и пријатни при допир. Вашата  постела едноставно заслужува повеќе!

Материјалите од кои се изработени прекривките се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

 

Clear

Дополнителни информации

Димензии

,

Боја

, ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Velvet прекривки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *