-24%

Зен перница

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

1.190 ден 899 ден

Перницата претставува луксузна комбинација на надворешна мемори обвивка исполнета со силиконизиран топчест фибер. Се вбројува во  категоријата на перници кои овозможуваат исклучително чувство на удобност и мекост во текот на ноќта. Идеална за обожавателите на спиење на мека перница.

Навлаката може да се пере во машина на 40º C.

Сите материјали од кои е направена Зен перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

50×70, 60×60

Состав

Навлака: Тери 80% полиестер 20% памук
Внатрешност: Блокови од Мемори Пена исполнети со силиклонизиран топчест фибер.

1 review for Зен перница

  1. Rated 5 out of 5

    Марија Јанеска

    Конечно он лајн продавница со прозводи за спална соба. Си купив зен перница има многу удобна навлака и е доста мека за спиење. Лајк!!!

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *